GDPR - informace zákazníkům - Aktuality - Ridex s.r.o. - vše pro les...

Položek: 0 ks

Celkem: Kč

   
 

Aktuality

 • IT Etokap NAR - sezónní akce

  Využijte sezónní akce na feromonový odparník IT Etokap NAR. Více informací najdete v letáku přílohou.

 • Jsme opět v provozu

  Vážení zákazníci, doba svátků je za námi. Doufáme, že jste ji prožili šťastně a radostně společně se svými blízkými. Chod společnosti se navrací do běžného provozu a my opět přijímáme Vaše objednávky. S přáním všeho nejlepšího v novém roce, tým společnosti Ridex s.r.o.

 • Akce nářadí FISKARS

  Vážení zákazníci, přinášíme Vám zvýhodněnou sezónní nabídku nářadí značky FISKARS. Více informací naleznete v letáku přílohou, nabídka platí do vyprodání skladových zásob.

 • Sezónní akce Ridex

  Sezónní akce na vybraný sortiment. Nabídka trvá do vyprodání zásob. Informace a ceny naleznete v příloze.

 • Sezónní akce Polytanol

  Využijte naší sezónní akce na rodenticidní přípravek Polytanol. Více informací v letáku přílohou.

 

Info servis

 

Buďte informování o novinkách v sortimentu naší společnosti.

Aktuality

GDPR - informace zákazníkům

24. května 2018, 15.55 | Nové nařízení EU o ochraně osobních dat

 

Vážení zákazníci,

 

Na konci května přichází v platnost nové nařízení EU o ochraně osobních údajů. Dovolujeme si Vás proto informovat a požádat Vás o souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

 

O našich aktualitách jsme Vás pravidelně informovali prostřednictvím e-mailů. Dle nově vydaného nařízení Vás však bez Vašeho výslovného souhlasu nebudeme moci nadále oslovovat.

 

Společnost Ridex s.r.o. působí na českém trhu již 25 let v oblasti velkoobchodu i maloobchodu se zaměřením na lesnické zboží a materiály, produkty pro zahradu, okrasnou a městskou zeleň, arboristiku i vinařství. Naší hlavní specializací je ochrana lesa.

 

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v zaheslovaném systému s nejvyšší diskrétnosti a slouží pouze pro evidenci Vašich objednávek a s nimi souvisejících dokladů, popř. pro obchodní sdělení.

 

Bez poskytnutí Vašeho souhlasu Vás tak nebudeme moci informovat o novinkách v našem sortimentu, slevách, bonusových nabídkách a dalších aktualitách společnosti.

 

·         Chcete-li být i nadále pravidelně informováni, odpovězte prosím na e-mail, který Vám byl odeslán:

 

„Souhlasím, chci dostávat obchodní sdělení.“

 

·         Pokud nechcete být v evidenci a pravidelně dostávat informace a obchodní sdělení, odpovězte prosím na e-mail, který Vám byl odeslán:

 

„Nesouhlasím, nechci dále dostávat obchodní sdělení.“

 

Nebo si na svém zákaznickém účtu zaškrtnutím nastavte, že nechcete zasílat naše obchodní sdělení.

 

Děkujeme za Váš čas a těšíme se na další sdílení našich novinek s Vámi.

 

Společnost Ridex s.r.o.

 

Uděleným souhlasem poskytujete společnosti Ridex s.r.o., IČO: 60778571, se sídlem Nádražní 151, 793 26 Vrbno pod Pradědem, souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, telefonního čísla, e-mailové adresy a názvu a adresy společnosti) v nezbytném rozsahu, za účelem zasílání elektronické pošty s obchodním sdělením, a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas poskytujete zcela svobodně a udělený souhlas můžete kdykoli vzít zpět využitím funkce odhlášení z odběru obchodního sdělení; či písemně na adresu sídla společnosti Ridex s.r.o. Společnost Ridex s.r.o. prohlašuje, že bude poskytnuté osobní údaje zpracovávat v souladu s právní úpravou a k účelům, ke kterým jí byl souhlas udělen. Na společnost Ridex s.r.o. se můžete kdykoli obrátit s žádostí o sdělení, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto osobním údajům, své osobní údaje aktualizovat či opravit, požadovat smazání těchto osobních údajů nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 > Aktuality  

 > Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření