Společnost - Ridex s.r.o. - vše pro les...

Položek: 0 ks

Celkem: Kč

   
 

Aktuality

 • Jsme opět v provozu

  Vážení zákazníci, doba svátků je za námi. Doufáme, že jste ji prožili šťastně a radostně společně se svými blízkými. Chod společnosti se navrací do běžného provozu a my opět přijímáme Vaše objednávky. S přáním všeho nejlepšího v novém roce, tým společnosti Ridex s.r.o.

 • Akce nářadí FISKARS

  Vážení zákazníci, přinášíme Vám zvýhodněnou sezónní nabídku nářadí značky FISKARS. Více informací naleznete v letáku přílohou, nabídka platí do vyprodání skladových zásob.

 • Sezónní akce Ridex

  Sezónní akce na vybraný sortiment. Nabídka trvá do vyprodání zásob. Informace a ceny naleznete v příloze.

 • Sezónní akce Polytanol

  Využijte naší sezónní akce na rodenticidní přípravek Polytanol. Více informací v letáku přílohou.

 • Výprodejová nabídka

  Nově aktualizovaná výprodejová nabídka vybraného sortimentu. Nabídka trvá do vyprodání skladových zásob. Informace a ceny naleznete přílohou.

 

Info servis

 

Buďte informování o novinkách v sortimentu naší společnosti.

Společnost

 


Společnost Ridex již více než 25 let působí na českém trhu v oblasti velkoobchodu i maloobchodu se zaměřením na lesnické zboží a materiály, produkty pro zahradu, okrasnou a městskou zeleň, arboristiku i vinařství. Hlavní specializací společnosti je ochrana lesa.


Sídlo společnosti se nachází ve Vrbně pod Pradědem, které leží v pohoří Hrubého Jeseníku a je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Jeseníky i do vysokohorských partií nejvyššího pohoří Moravy a Slezska.


Produktová nabídka úzce souvisí s potřebami lesního provozu, kde spolupracujeme s Lesy České republiky, s.p., Vojenskými lesy a statky ČR, s.p., se soukromými výrobními lesnickými společnostmi, obecními a městskými lesy a v neposlední řadě s drobnými soukromými vlastníky lesů. S nabídkou produktů se nezaměřujeme pouze na tuzemský trh, mnoho obchodních partnerů se nachází po celé Evropě. Dodáváme lesnickým společnostem zejména v sousedních zemích, dále pak v Litvě, Estonsku, Slovinsku, Itálii, Řecku a Portugalsku. Uvedená šíře našich obchodních partnerů nás zavazuje neustále inovovat naši nabídku v souvislosti s konkrétními potřebami, jež lesní provoz vyžaduje.


Kromě obchodní činnosti se věnujeme také pořádání terénních seminářů v oblasti ochrany lesa, které probíhají na zkusných plochách v různých lesních lokalitách formou praktických ukázek. Novinky a inovace v oblasti lesnictví pravidelně, již od roku 1996, představujeme odborné veřejnosti na renomovaném lesnickém veletrhu Silva Regina.


Naší snahou je naslouchat všem požadavkům partnerů a společně nacházet efektivní, ekonomická a jednoduchá řešení daných situací a problémů. Úspěchy řešení realizujeme zejména díky kvalitnímu poradenskému servisu našich odborných pracovníků, plnému nasazení celého pracovního týmu společnosti a spolupráci s více než 70 tuzemskými i zahraničními výrobci a dodavatelskými společnostmi.

 

 

 

 


 

Smlouva o sdruženém plnění EKO-KOM

613,76 kB

Stáhnout